Avukatlık mesleğini yeniden tanımlıyor, merkezinde müvekkillerimizin olduğu süreçler tasarlıyoruz.

Anlayışımız, özelleştirilebilir profesyonel görüş ve çözümlerimiz ile müvekkillerimizin işinin bir parçası olmaktır. 

Avukatım şeffaftır.

Müvekkillerimiz, mobil veya masaüstü cihazları ile “Müvekkil Paneline” giriş yaparak, kendileri hakkında yapılmış, yapılmakta olan ve yapılacak tüm işlemlere ilişkin detaylara ulaşabilir, bunları anlık olarak takip edebilirler.

Avukatım çalıştığı alanlarda uzmandır. 

Avukatlarımız yalnızca deneyim ve uzmanlık sahibi olduğu alanlarla sınırlı olarak görüş ve çözüm sunmaktadır. Bu amaçla ülkemizin dört yanındaki profesyonellerle birlikte çalışıyoruz.

Avukatım beni takip eder.

Müvekkillerimiz dilerse müvekkil paneli ve e-posta kanalları üzerinden, avukatlarımıza görev ve talep atayabilir, bu görev ve taleplerin durumunu anlık olarak takip edebilirler.

Avukatım verdiğim işlere hemen başlar.

Teknolojik altyapımız ile bir araya gelen geniş ve tecrübeli kadromuz sayesinde müvekkillerimizden gelen talepleri 24 saat içerisinde işleme alıyoruz.

Avukatım işlerimi 7 gün içinde tamamlar.

Yalnızca uzman profesyoneller ile çalışıyor, süreç takibini online bir şekilde yürütüyoruz. Böylece araştırma ve kaynak tarama süreçlerini kısaltarak müvekkillerimizden gelen tüm talepleri en çok 7 gün içerisinde tamamlıyoruz.

Avukatım telefonumu her zaman açar.

İletişimde kalmak işimizin en önemli parçası. Müvekkillerimizin bize ulaşabileceği kanalları daima açık ve çeşitli tutuyoruz. Müvekkillerimiz 7/24 Çağrı Merkezimiz, müvekkil panellerimiz ve e-posta kanalları ile dilediği zaman, dilediği şekilde bize ulaşabiliyor. 

Avukatım 12 şehirde yanımdadır.

Türkiye’nin şu an 11 noktasındaki Çözüm Ortaklarımız, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Balıkesir, Bursa, Çorum, Mersin, Muğla, Samsun, Osmaniye ve Tokat illerinde müvekkillerimize birebir çözüm ve görüş sunmamızı mümkün kılıyor.

Avukatım bana haftalık raporlar verir.​

Müvekkillerimiz hakkında yaptığımız tüm işlemler takip edilebilirdir. Yazılan dilekçeler, alınan görüşler ve yapılan harcamaların tamamı, dosya bilgileri ile birlikte müvekkillerimize haftalık olarak raporlanmaktadır.

Avukatım bana dört dilde yardımcı olur.

Uzmanlığımız danışmanlık verdiğimiz şirketleri bir sonraki seviyeye taşıyabilmek üzerinedir. Bu amaçla Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde müvekkillerimize hukuki destek sağlıyoruz.