Ücretlerimiz konusunda açıklık, şeffaflık ve adil yargılanma ilkelerini benimsiyoruz.

 

Müvekillerimize işlerinin neye mal olacağını bildikleri ve kötü sürprizler yaşamayacakları bir hizmet sunuyoruz.

Nasıl bir hizmet istersiniz?

Kurumsal Danışmanlık

Şirketinizin bir hukuk politikası var mı? Hukuk sağlığınız size neler anlatıyor? Sektörünüzdeki değişimler işinizi nasıl etkileyecek? Ekibimiz şirketinizin ve sektörünüzün temel dinamiklerini anlar, karşınıza çıkan tüm fırsat ve uyuşmazlıklarda etkin bir rol üstlenir.

Bütüncül
Hizmet

Proje Danışmanlığı

Ticaret, daima alınması gereken zor virajlardan ibarettir. Bu ister bir fırsat isterse de bir yeniden doğuş hamlesi olsun, ihtiyaç duyduğunuz şey ise güvenle yaslanabileceğiniz uzman bir hukuk görüşüdür. Ekibimiz vizyonunuzu gerçekleştirmek için çalışır.

Profesyonel
Görüşler

Belirli İş ve Hizmetler

Mevcut yapınız bütüncül bir hizmeti gerektirmemesine rağmen bazı takviyelere ihtiyaç duyuyor olabilir. İhtiyaç duyduğunuz duruşma, icra takibi gibi belirli işleri ya da spesifik alanlarda danışmanlıklar ile organizasyonunuzu güçkendirebilirsiniz.

Modüler
Hizmet

Eşit işe, eşit ücret. 

Geleneksel anlayışın aksine, ücretlerimiz şahıslara veya şirketlerin cirolarına değil, yaptığımız işin sayısına ve niteliğine göre belirlenir. Bunun için geliştirdiğimiz bir etüt sistemimiz bulunmaktadır. Bizimle çalışan müvekkillerimiz ne ödeyeceğini daima bilir ve hiçbir zaman sürpriz masraflar ile karşılaşmazlar. 

Nasıl hesaplanır?

Hukuki hizmetlerimiz, hepsi birbirinden farklı uzmanlık ve deneyim gerektiren alt dallardan meydana gelmektedir.

Şirketinizin hukuki iş yoğunluğu ve potansiyelini analiz ederek ihtiyaçlarınızı belirliyor, sonuçlarınız doğrultusunda fiyat teklifimizi hazırlıyoruz.