Edit

Her hukuki başvuru bizim için biriciktir. Tek işimiz gibi odaklanır ve en kısa sürede en iyi şekilde çözümlenmesi için çaba gösteririz. Bunun için ise toplamda altı adımdan oluşan bir proje yönetim modelimiz bulunmaktadır. Müvekkillerimize taahhüdümüz süre ve maliyet garantisidir.

Görüşme ve analiz aşamasında, müvekkillerimiz ile bir araya gelerek onları dinler ve sorunlarını derinlemesine anlamaya çalışırız.

Müvekkillerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hukuki uyuşmazlıklarını analiz eder ve projelendiririz.

Takım oluşturma aşamasında, müvekkillerimizin projelendirilen başvuruları için en iyi çözümü geliştirecek avukat ve danışmanlardan oluşan çözüm ekibini bir araya getiririz.

Strateji belirleme aşamasında, projeler hakkında bütün çözüm süreci boyunca sadık kalacağımız güçlü temeller inşa ederiz.

Çözüm üretimi aşamasında, bir araya gelen ekibimiz belirlenen strateji doğrultusunda müvekkillerimiz için çözümler üretir.

Denetleme aşamasında, meydana getirilen çözüm son kez proje danışmanlarımız tarafından incelenerek değerlendirilir.

Teslim aşamasında, denetlenerek onaylanmış hukuki çözümlerimiz operasyon direktörlerimiz tarafından müvekkillerimize teslim edilir.

Edit

Hukuki problemler hayatımızda sıkça karşılaştığımız sorunlar değildir. Bu yüzden herhangi bir konuda hukuki danışmanlığa başvurmak kimi zaman göz korkutucu olabilir. 

Geniş avukat kadromuz, zorunlu masraflarımızı;proje odaklı yönetim anlayışımız ise teslim sürelerimizi en aza indirebilmek için tasarlanmıştır. Böylece birçok hukuki hizmetten müvekillerimiz sabit ücretlerle faydalanma olanağı yakalar. Bunun anlamı eşit işe eşit ücrettir.

Müvekillerimize, onlar için yapacağımız ve yapmayacağımız tüm detayları içeren bir teklif mektubu göndeririz ve sonuna kadar bu teklife sadık kalırız.

Edit

Hukuki hizmetlerimizin merkezinde müvekkillerimiz vardır. Bu yüzden ulaşılabilir ve esnek bir çalışma anlayışı benimsedik.

Müvekkillerimiz almak istedikleri hukuki hizmetin sınırlarını kendileri belirleyebilir ya da mevcut hizmetlerin kapsamını genişletebilirler. 

Edit